Haber

İmamoğlu basın toplantısı ne zaman, saat kaç? Ekrem İmamoğlu, yeniden İBB Başkanlığı’na aday olur mu?

İmamoğlu’nun İBB Başkanlığı için aday olacağını açıklayacağı iddia ediliyor. Ancak İmamoğlu basın toplantısının ne zaman ve saat kaçta olacağı merak ediliyor. Ekrem İmamoğlu İBB Başkanlığı için yeniden aday olup olmayacağı sorusu gündeme geliyor. İmamoğlu basın toplantısı ne zaman, saat kaç? Ekrem İmamoğlu, yeniden İBB Başkanlığı’na aday olur mu? Detaylar burada…

EKREM İMAMOĞLU BASIN TOPLANTISI NE ZAMAN?

CHP’de oy Yenilgisinin ardından ‘değişim’ için düğmeye basan isimlerden biri olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yeni yol haritasını belirlediği öne sürüldü. Salı veya Çarşamba günü basın toplantısı yapması beklenen İmamoğlu’nun, CHP Genel Başkanlığı yerine “İstanbul’u kaybedemeyiz” diyerek yeniden İBB Başkanlığı’na aday olacağını açıklaması bekleniyor.

CHP Genel Başkanlığı için adı geçen isimlerden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni yol haritasını Salı veya Çarşamba günü düzenleyeceği basın toplantısıyla kamuoyuna açıklayacak. İmamoğlu’nun “Değişiklik olmazsa yerel seçimlerde risk doğabilir” sözleriyle CHP genel başkanlığının değişmesi gerektiğini vurgulayacağı ancak İstanbul’u tercih edeceği iddia edildi.

“İBB BAŞKANLIĞI İÇİN ADAY OLACAĞINI AÇIKLAYACAK”

Kameraların karşısına çıkacak olan İmamoğlu’nun, “İstanbul’u kaybedemeyiz” diyerek yeniden İBB Başkan adayı olacağını açıklaması bekleniyor.

EKREM İMAMOĞLU, İBB BAŞKANLIĞI İÇİN YENİDEN ADAY OLACAK MI?

Gazeteci İsmail Saymaz’ın Sözcü gazetesinde yer alan haberine göre yakın çalışma ekibi, İmamoğlu’nun seçimi kazanacağından kesinlikle emin olduğunu belirterek, “Bütün araştırmalar İmamoğlu’nun tek başına girse bile rahatlıkla kazanacağını gösteriyor. ve HDP’liler kendi adaylarını çıkarıyor, Oyu Ekrem Bey’e veriyor, bu nedenle iki partinin aday çıkaracağını düşünmüyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu