Haber

Beşiktaş’ta müşteriden farklı fiyat isteyen taksici kamerada: Turisti küfür ederek kovdu

Beşiktaş’ta müşteriden farklı fiyat isteyen taksici kamerada: Turisti küfür ederek kovdu

İSTANBUL – Beşiktaş’ta bir taksici, aracına bindirdiği turistle anlaşamayınca önce küfür etti, ardından turisti araçtan çıkardı. Bire bir takside geride kalan Türk yolculardan gidecekleri yere göre farklı fiyatlar talep etmek istedi. Fahiş fiyatları duyan yolcular, taksiden yarı yolda inmek zorunda kaldı. Yaşanan farklı olay yolcunun cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, gece saatlerinde Beşiktaş iskelesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir taksi şoförü 4 yolcuyu aracına bindirdi. Tüm yolcuları arkaya oturtan taksici, iskeleden bir yabancı turisti araca bindirdi. Turistin gideceği yer ve fiyat konusunda anlaşmazlığa düşen taksici, turiste küfür ettikten sonra onu araçtan kovdu.

“Taksi fiyatları bu saatte karaborsa”

Araçtan şaşkınlıkla inen yabancı turistin ardından arkadaki yolculardan gidecekleri yerlere göre fahiş fiyatlar istedi. Yolcular yarı yolda araçtan inmek zorunda kalınca taksici, “Taksi fiyatları bu saatte karaborsa. İsteseniz de bu fiyatın altına almazlar” deyince yolcular araçtan yarı yolda inmek zorunda kaldı. Taksici ile yolcular arasında yaşanan farklı olaylar, yolculardan birinin cep telefonu kamerasına an be an yansıdı.

haber-ahmetli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu